Základní škola a mateřská škola Pavlíkov, okres Rakovník

Vítejte

Začátek nového školního roku ve školce

Vítáme Vás v novém školním roce 2023/2024, který jsme dne 4. září společně zahájili s dětmi, pedagogy a rodiči v prostorách tělocvičny naší školy.

V letošním školním roce nastoupilo do MŠ celkem 38 dětí, z toho 11 nastoupilo úplně poprvé do třídy Berušek. Přes počáteční první slzičky, jsme společně překlenuli stesk po maminkách a užíváme si nejen zábavu ve školce, ale i poslední dozvuky letního počasí. Díky dětem ze třídy Soviček, kde už jsou velcí pomocníci, jsme došli až k Pavlíkovské rozhledně a do přilehlého lesa, kde jsme stavěli domečky pro skřítky a malovali své nejlepší kamarády. Děti si také moc užily hudební divadelní představení Gábina a Katka "S Oskárkem v pohádkové knížce", které se konalo 20. září v tělocvičně. 

Prostor třídy Berušek prošel drobnou změnou, kdy se namísto kuchyňského dětského koutku nainstalovalo odpočinkové zázemí pro zklidnění a relaxaci dětí. Také na školní zahradě pokračují rozsáhlé plánované změny - víceúčelové hřiště. Během měsíce září byla zhotovena nová tartanová plocha a věříme, že nové hřiště bude brzy dokončeno a my ho budeme s dětmi co nejdříve plně využívat. Doufáme, že dětem Ježíšek do školky přinese nové motorky.

Podzimní pochmurné počasí si zpříjemníme ukázkou africké kultury se skupinou Emongo a plánovaným výletem do pražského divadla Spejbla a Hurvínka, kam pojedeme soukromým autobusem 25. října. Dále nás čeká první projektový den "Den tance".

 

Administrace
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace