Základní škola a mateřská škola Pavlíkov, okres Rakovník

Vítejte

Program školní družiny 2023/2024

 

Program školní družiny

Zajímavosti nejen z našeho kraje

V letošním školním roce se žáci opět setkají s kouzelným skřítkem Neználkem, který se stal tradičním průvodce ve školní družině. Skřítek se už ledacos naučil od dětí, ale opakování  je matka moudrosti. A tak letos si s ním prohloubíme zákonitosti a principy běžného života – zásady správného stolování a osobní hygieny, způsoby zdravého životního stylu a slušného chování a mnohé další zkušenosti. Navíc skřítek Neználek by se si rád rozšířil vědomosti nejen  o místě, kde žijeme, ale i o celé České republice. Chce se naučit orientovat v jízdních řádech, dopravní značky i předpisy, jezdit na koloběžce a další užitečné věci. A proto jsme tu my, abychom mu pomohli.

 

 

 

 

Žáci se rovněž mohou těšit na tradiční i nové soutěže a akce např. selfie soutěž, projektový den, turnaj ve vybíjené, družinový talent, karneval, projekt krabice od bot, čarodějnický slet, turnaj ve stolním fotbálku, zamykání školní zahrady, diskotéka a mnohé další.

 

 

 

Administrace
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace