Základní škola a mateřská škola Pavlíkov, okres Rakovník

Vítejte

Program školní družiny

Program školní družiny

Z pohádky do pohádky aneb už jsme zase zpátky

V letošním školním roce se žáci opět setkají s kouzelným skřítkem Neználkem, který se zjevil ve družině již minulý rok. Vzhledem k situaci, která panovala před rokem, se nestačil vše naučit od žáků. A tak letos si s ním zopakujeme zákonitosti a principy běžného života – zásady správného stolování a osobní hygieny, způsoby zdravého životního stylu a slušného chování a mnohé další zkušenosti a vájemné cenné rady.

Na žáky rovněž čekají zajímavé aktivity v rámci projektu Les ve škole, konkrétně programu pro školní družiny. Jak odkrývá samotný název celého projektu, cílem je, zvýšit pobyt dětí v přírodě. Prostřednictvím různorodých činností děti objevují přírodní cykly a krásy, zkoumají své nejbližší okolí a učí se chránit životní prostředí.

Kromě výše zmiňovaných aktivit se mohou děti těšit na tradiční i nové soutěže a akce např.  selfie soutěž, turnaj ve vybíjené, družinový talent, karneval, projekt krabice od bot, čarodějnický slet, turnaj ve stolním fotbálku a mnohé další.

 

Administrace
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace