Základní škola a mateřská škola Pavlíkov, okres Rakovník

Vítejte

Čarodějnický slet ve školní družině

Čarodějnický slet ve ŠD

Dne 2. 5. se konal ve školní družině čarodějnický slet. V letošním ročníku se mohli konečně sejít čarodějnice a čarodějové ze všech tříd, jelikož už neplatila žádná protiepidemická opatření.

V úvodu nejstarší čarodějnice seznámila přítomné účastníky se symbolickým významem pálení čarodějnic a také je poučila o bezpečnosti. Poté jsme společně přelétli do tělocvičny, kde se odehrála hlavní část sletu. Na začátku proběhla přehlídka s hudbou a představení čarodějnic a čarodějů, kteří svou přítomnost stvrdili podpisem na listinu. Poněvadž většina účastníků během jednoho roku značně nabrala do objemů nepřípustných pro let na koštěti, museli jsem se trochu zapotit, abychom si zároveň vylepšili formu do plavek. Nejprve nás čekal slalom s raketoplánem, sprint od ohně, přenos oka, hod  balvanem, žabí skoky, na závěr strašidelný tanec s kloboukem. Potom jsme se vrátili do naší kmenové centrály ve družině, tam jsme se občerstvili a hlasovali jsme pro miss čarodějnici a čaroděje (1. místo Ema K., 2. místo Jindra K., 3. místo Ondřej K.). Každý účastník obdržel vlastnoručně vyrobený letecký průkaz.

 

 

Administrace
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace