Základní škola a mateřská škola Pavlíkov, okres Rakovník

Vítejte

Program školní družiny

 

Křížem, krážem – proplujeme celým krajem

V letošním školním roce se společně vydáme na loďce z lesního prostředí po potůčkách, řekách poznávat krásy blízkého okolí i vzdálenějších koutů. Avšak na naše malé kamarády –  lesní skřítky a strašidla nezapomeneme, stále se k nim budeme vracet – odpočinout si, hrát si s nimi, učit se a objevovat nové poznatky a dovednosti, vyrábět a tvořit z přírodních materiálů, v neposlední řadě chránit jejich i naše přírodní dědictví.

 

 Na děti opět čekají zajímavé aktivity v rámci projektu Les ve škole, konkrétně programu pro školní družiny. Jak vyplývá ze samotného názvu celého projektu, cílem je, zvýšit pobyt dětí v přírodě. Prostřednictvím různorodých činností děti objevují přírodní cykly, zkoumají své nejbližší okolí a učí se chránit životní prostředí.

 

Kromě výše zmiňovaných aktivit se mohou děti těšit na tradiční i nové soutěže a akce např. námořnické vyrábění a osvojení si zdatností námořníka, selfie soutěž, turnaj ve vybíjené, družinový talent, zamykání zahrady a dýňobraní, karneval, projekt krabice od bot, čarodějnický slet, turnaj ve stolním fotbálku a mnohé další.

Členy družinové posádky si můžete prohlédnout v galerii.

 

Administrace
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace